Dilbeekse socio-culturele verenigingen

Ben je lid van een vereniging en staat die niet in dit overzicht? Laat het ons weten via gemeenschap@dilbeek.be





Vereniging Soort vereniging Naam E-mail
Agape (Evangelische Christenen VZW) Godsdienstige vereniging Mw. Betty Platteau bettyplatteau@hotmail.com
AmBrass Fanfare Dhr. Pieter Van Vaerenbergh pietervvaerenbergh@hotmail.com
Andantinokoor Koor Dhr. Rik Drabs rik.drabs@gmail.com
Art After Work   Mw. Els Camerlinckx els.camerlinckx@skynet.be
Bibliotheekraad Bibliotheek Mw. Greet Massart greetmassart@hotmail.com
Bijgaards Ateljee Atelier Mw. Marthe Vanhoutte cimh2000@gmail.com
Bodegemse Kulturele Werkgemeenschap Heemkunde Dhr. Jean-Pierre Van Der Kelen vanderkelen@testo.be
Bridgeclub Westrand Hobbyclub Mw. Katrien Margot katrienmargot@hotmail.com
Buurtspoorwegmuseum vzw   Dhr. Willy Segers willy.segers@pandora.be
Café Combinne   Mw. Sien De Meûter sien.de.meuter@gmail.com
CoderDojo Dilbeek   Dhr. Dave Synaeve dave@lector.eu   
Comitee Pee Wijkgroep Mw. Peggy Walravens  de.dobbeleer40@gmail.com
Commanderij Pajottenland Vormingsvereniging Dhr. Paul Wylock wylock.paul@skynet.be 
Culturama vzw Vormingsvereniging Dhr. Walter De Decker info@culturamavzw.be
Curieus Dilbeek Vormingsvereniging Dhr. Alain Vanclooster avanclooster@skynet.be
Davidsfonds Dilbeek centrum Vormingsvereniging Dhr. Marc Buekens     marc.buekens@telenet.be
Davidsfonds Wolsem Vormingsvereniging Dhr. Bart Dehuvyne dehuvyne.bart@outlook.com
De Beleefhoek   Mw. Emmelien De Smet emmeliend@gmail.com
De Maakhangaar   Mw. Greet Verbeken greet.verbeken@telenet.be
Dilbeeks Studie- en Informatiecentrum Vormingsvereniging Dhr. Johan Maertens johan.p.maertens@gmail.com
Dilbeekse paardenvrienden   Mw. Kristel De Pelseneer kristel@equicanis.be
Dominikus Saviokoor Koor Dhr. Tony Spapens tonyspapens@telenet.be
Dorpsraad Itterbeek & Sint-Anna-Pede Dorpsraad Dhr. Eddy Cousin eddy.cousin@kbcmail.net
Familiekunde Vlaanderen regio Dilbeek vzw Familiekunde/Heemkunde Dhr. Gilbert Buyst gilbert.buyst@skynet.be
FeelGood Vormingsvereniging Mw. Marieke Leemans marieke1.leemans@gmail.com
Femma Itterbeek Vrouwenvereniging Mw. Myriam Steens myriam.steens@gmail.com
FERM Groot-Bijgaarden Vrouwenvereniging Mw. Julienne Penne julienne.penne@telenet.be
FERM Itterbeek Vrouwenvereniging Mw. Chantal Vander Goten chantal.vandergoten@hotmail.com
FERM Schepdaal Vrouwenvereniging Mw. Lieve Deeren theo.massage@skynet.be
FERM Sint-Martens-Bodegem Vrouwenvereniging Mw. Suzanne Junius suzanne.junius@gmail.com
FERM Sint-Ulriks-Kapelle Vrouwenvereniging Mw. Sonia Vandendriessche soniavandendriessche@hotmail.com
Fifty-one club Dilbeek vzw Serviceclub Dhr. Jan Decelle jan.decelle@telenet.be
Fotoclub Westrand Dilbeek   Dhr. Michel Lejeune michel.lejeune2@skynet.be
Framagomi Koor Dhr. Emiel Goris gorisemiel@telenet.be
Gemeenschapsraad Schepdaal   Dhr. Raymond Berlanger raymond.berlanger@telenet.be
Groot-Dilbeekse Karnavalraad Karnavalraad Dhr. Johan De Rauw 0477 30 86 17
Haiku-kern Brabant Poëzie Mw. Hilda Kiekemans hilda.kiekemans@telenet.be
Heemkring Bodeghave vzw Familiekunde/Heemkunde Dhr. Luk Zelderloo zelpo@telenet.be
Humanistisch Verbond Pajottenland Vormingsvereniging Mw. Erna Vansevenant erna.vansevenant@gmail.com  
Inner Wheel Club Gaasbeek   Mw. Anne Van Melkebeke   anne.van.melkebeke@telenet.be
Jefi Club Filmclub Dhr. Marcel De Vos     marceldevos@telenet.be
Kennisbeurs Dilbeek Vormingsvereniging Mw. Mia Meersman mia.meersman@skynet.be
Kleur & Pallet Schilderatelier
http://www.kleurenpalet.eu
Mw. Els Van Remoortel elsvanremoortel@gmail.com
Kon. Fanfare De Vrije Belgen Fanfare Mw. Silke Tirry tirrysilke@gmail.com
Kon. Fanfare Sint-Pieter Fanfare Dhr. Freddy De Backer freddy.de.backer4@telenet.be
Kon. Gemengd Koor Singhet Scone Koor Mw. Riet Lecluyse rietlecluyse@skynet.be
Kon. Harmonie De Ware Verenigde Vrienden Fanfare Dhr. Roger Beier roger.beier@skynet.be
KWB Bodegem Katholieke werkliedenbond Dhr. André Mertens     mertensa@skynet.be
KWB Dilbeek-Savio Katholieke werkliedenbond Dhr. Freddy Verschueren freddy.verschueren@telenet.be
KWB Groot-Bijgaarden Katholieke werkliedenbond Dhr. Jean Pierre Van Cauwelaert jeanpierre.van.cauwelaert@gmail.com
KWB Itterbeek Katholieke werkliedenbond Dhr. Valentijn Hanot hanot-peeters@telenet.be
KWB Schepdaal-Pede Katholieke werkliedenbond Dhr. Théo Massagé theo.massage@skynet.be
Landelijke Gilde Schepdaal-Pede Landelijke Gilde Dhr. Arthur Schoukens     buuntjes@yahoo.com
Landelijke Gilde St-Martens-Bodegem Landelijke Gilde/Tuinbouwvereniging Dhr. Dirk Remaut dirk.remaut@pandora.be
Markant Actief Dilbeek Vrouwenvereniging Mw. Mieke Margot miamargot@hotmail.com
Marnixring Dilbeek Vormingsvereniging Dhr. Erik Van Lierde e.vanlierde@culligan.be
Masereelfonds Vormingsvereniging Mw. Cathleen Zielens czielens@gmail.com
Muziek op Zondag Koor Dhr. Henri Vanden Meerssche henri.vanden.meerssche@telenet.be
Natuurpunt Dilbeek Milieuvereniging Dhr. André Van Overberge andre.vanoverberge@gmail.com
Neos Dilbeek Seniorenvereniging Mw. Annita Menschaert annita.menschaert@hotmail.com
Orde van de Groene Bel   Dhr. Rik Lintermans rik.lintermans@telenet.be
Oudercomité De Kriebel Sint-Ulriks-Kapelle Oudervereniging Mw. Ilse Coignau ocdekriebel@gmail.com
Ouderraad Regina Caelilyceum Oudervereniging Dhr. Joris Bekaert joris.bekaert@strukton.be
Parochieploeg Sint-Ulrik Godsdienstige vereniging Mw. Martine Plas martientje.plas@gmail.com
Pasar Dilbeek Centrum Wandel- en toeristische vereniging Mw. Liliane Kestens liliane.kestens@skynet.be
Pasar Dilbeek-Rand Wandel- en toeristische vereniging Dhr. Jan Knudde jan.knudde1@telenet.be
Pestvogel Westrand Vogelclub Dhr. Francis Deneef francis.deneef@hotmail.com
Popkoor Zwart op Wit Koor Mw. Lydwine Colmant lydwine.colmant@hotmail.com
Recre Arts Schilderkunst  Dhr. Wilfried Oscé wilfried.osce@pandora.be
Sacha  Holebivereniging Dhr. Tom De Man info@sacha-lgbt.be
Saraswati Yoga Kapelle Yoga Mw. Hilde Groeninck hilde.groeninck@telenet.be
Saviocentrum vzw   Dhr. Hans Pinnoo hans.pinnoo@skynet.be
Schepdaal Leeft   Dhr. Patrick Mostinckx patrickmostinckx57@gmail.com
Scouts- en Gidsenvrienden Paloke Ondersteuning scoutsgroep Dhr. Bart Denolf info@bartdenolf.be
Sint-Sebastiaansgilde Dilbeek Folklore  Dhr. Thomas Van der Auwera secretariaat@sintsebastiaansgildedilbeek.be
Sint-Theresiaparochiekoor Koor Mw. Ria De Craen ria.de.craen@gmail.com
Stationsbuurtwijk   Dhr. Herwig Troost herwig@troost.be
Streekgidsen Pajottenland & Zennevallei Streekgidsen Mw. Nicole Van Belle nicole.vanbelle@telenet.be 
Tawamure Taiko vzw   Mw. Micheline De Keyzer micheline.de.keyzer@telenet.be
Toneelgroep 20 plus Toneelvereniging Mw. Katelyne Herregat kathy.herregat@telenet.be
Toneelkring Harlekijn Toneelvereniging Mw. Kristina Defrancq kristina.defrancq@live.be
Toneelkring Safier Toneelvereniging Dhr. Jan Tielemans tina_jan@telenet.be
Toneelvereniging Konseir vzw Toneelvereniging Dhr. Patrick Peeters konseir@skynet.be
Trage Wegen Dilbeek Leefmilieuvereniging Dhr. Hugo Marissens hugo.marissens@tragewegendilbeek.be
Tuinbouwvereniging Dilbeek Landelijke Gilde/Tuinbouwvereniging Dhr. Raymond Longin raymondlongin@gmail.com
Velt Pedevallei   Mw. Liesbeth Dothée liesbeth.dothee@skynet.be
Verrijzeniskoor Paloke Koor Dhr. Leo Langhendries leo.langhendries@telenet.be
Videofilmclub Westrand Dilbeek Foto- en filmclub Dhr. Hans Lissens h.lissens@gmail.com
Vlaamse Actieve Senioren Bond van Gepensioneerden Dhr. Herman L'Ecluse herman.lecluse@gmail.com
Vlaamse Wijngilde  Vormingsvereniging Dhr. Jacob Vankelecom j.vankelecom@skynet.be
Volksdansgroep Pajottenland Folklore en dansgroep Dhr. Joseph Peeters joseph.p@skynet.be
Volkskunstgroep Pippezijpe Folklore en dansgroep Mw. Frieda Defrancq friedadefrancq@hotmail.com
Vriendenkoor Schepdaal Koor Mw. Germaine De Ryck 02 569 15 69
West Vlamingen    Dhr. André Boydens a.boydens@hotmail.com
Wijkraad Kaudenaarde vzw   Dhr. Paul Matthys paul.matthys1@telenet.be
Wijkraad Ter Planken - Zierebeekfeest Wijkgroep   bieke_toelen@hotmail.com
Willemfonds   Dhr. Marc Houthoofd marc.houthoofd@pandora.be
Zilveren Passer Brabant 2 Vrouwenvereniging Mw. Chris Lehouck

c.lehouck@skynet.be