Lessenrooster Dans

Print

Lesverplaatsingen en afwezigheden

Afwezigheden

Marleen Heyvaert - bijles AMV - afwezig van maandag 19 februari tot en met zaterdag 3 maart

Nele De Boos - gitaar - afwezig op zaterdag 24 februari

Geert Ott - piano - afwezig van donderdag 22 februari tot en met zaterdag 24 februari

Lesverplaatsingen

juf Ester , Inge en Kelly   AMV L4 en  AMV jongvolwassenen L1 en L2 geen les op 26/2  28/2  1/3  2/3 en 3/3 zie workshop pop en jazz van woensdag 28/2 van 16u30 tot 20 u gevolgd door een toonmoment voor ouders en/of andere sympathisanten om 20 u

Eddy Peremans : gitaar les van 28 februari 14u tot 17u gaat door op 3 maart van 10u tot 13u

Leleu Daniëlla : Fluit   les van 2 maart 14u tot 15u gaat door op 1 maart van 14u tot 15u

Van Ingelgem Maarten: piano/AMT lessen van 5 en 6 maart van 16u tot 17u gaan door op dezelfde dag maar van 14u tot 15u 

Van Ingelgem Maarten : piano/AMT  les van 5 maart van 17u tot 19u gaat door op 3 maart van 13u tot 15u in 0.08

Van Ingelgem Maarten : piano/AMT  les van 6 maart van 17u tot 19u gaat door op 3 maart van 15u tot 17u in 0.08 

Leleu Daniëlla  : Fluit   lessen van 9 maart 14u tot 15 u en 16u tot 20u gaan door op 8 maart van 14u tot 15u en 16u tot 20u

Lucien Met den Ancxt : Viool lessen van 15 maart 19u tot 20u en 20u tot 21u gaan door op 14 maart van 16u tot 17u en 20u tot 21u

Laurence Hachez : AMC M1C + M2B + M3B lessen van 31 maart 9u30 tot 10u30 / 10u30 tot 11u30 / 11u30 tot 12u30 gaan door op 28 maart van 12u30 tot 13u30 / 13u30 tot 14u30 / 20u tot 21u

 

 

Uurrooster en lokalenverdeling

De lessen AMV, BK en dans starten op 11 september, alle andere lessen starten op 1 september.

 
Maandag
UurGroepLeerkrachtLokaal
    
16.30 uurL2ABakyt 
17.30 uurL5ABakyt 
18.30 uurL5ABakyt 
Dinsdag
UurGroepLeerkrachtLokaal
    
16.30 uurL1ALisa 
17.30 uurL2BLisa 
18.30 uurL5BLisa 
19.30 uurL5BLisa 
Woensdag
UurGroepLeerkrachtLokaal
13.30 uurL3ALisa 
14.30 uurL3ALisa 
15.30 uurMG 1ATLisa 
16.30 uurMG 1HedLisa 
18 uurMG 2-3ATLisa 
19 uurMG 2-3HedLisa 
20 uurHG 1-2-3KDLisa 
21 uurHG 1-2-3HedLisa 
Donderdag
UurGroepLeerkrachtLokaal
    
16.30 uurL4ALisa 
17.30 uurL4ALisa 
18.30 uurL6Lisa 
19.30 uurL6Lisa 
Zaterdag
UurGroepLeerkrachtLokaal
    
9 uurL1BLisa 
10 uurHG 1-2-3ATLisa 
11 uurHG 1-2-3 HedLisa 
12.30 uurL3BLisa 
13.30 uurL3BLisa 
14.30 uurL4BLisa 
15.30 uurL4BLisa