Bevolkingsstatistiek

Print

Wat

Op 31.12.2015 waren er in onze gemeente 41.541 inwoners. Dit zijn er 286 meer dan eind 2014.

De inwoners zijn als volgt verspreid over de verschillende deelgemeenten:

 2015MannenVrouwen2014
Dilbeek18.7898.9559.83418.699
Groot-Bijgaarden7.7963.8033.9937.762
Schepdaal5.6952.7462.9495.580
Itterbeek4.7632.2802.4834.702
St.-Martens-Bodegem2.6781.3021.3762.696
St.-Ulriks-Kapelle1.8209089121.816
Totaal41.54119.99421.54741.255

De belangrijkste factoren i.v.m. bevolking en burgerlijke stand vertoonden in 2015 volgend resultaat:

 20152014
geboorten393416
overlijdens435403
inwijkelingen2.6752.684
uitwijkelingen2.3472.541
huwelijken115121
echtscheidingen6461
wettelijke samenlevingen111120
beëindiging wett. samenlevingen2422
jubilarissen6775
nationaliteitsverklaringen4332
naturalisaties215

Statistiek vreemdelingen 2015:

 

Totaal

bevolking

Totaal

vreemdelingen

Totaal

E.U.

Totaal

niet-E.U.

Totaal

%

Dilbeek18.7891.9411.37856310,33
Groot-Bijgaarden7.79686957929011,15
Schepdaal5.6954252631627,46
Itterbeek4.763361286757,58
St.-Martens-Bodegem2.6789269233,44
St.-Ulriks-Kapelle1.82012284386,70
Totaal41.5413.8102.6591.1519,17