Bevolkingsstatistiek

Print

Bevolkingsstatistiek

Wat

Op 31.12.2015 waren er in onze gemeente 41.541 inwoners. Dit zijn er 286 meer dan eind 2014.

De inwoners zijn als volgt verspreid over de verschillende deelgemeenten:

 2015MannenVrouwen2014
Dilbeek18.7898.9559.83418.699
Groot-Bijgaarden7.7963.8033.9937.762
Schepdaal5.6952.7462.9495.580
Itterbeek4.7632.2802.4834.702
St.-Martens-Bodegem2.6781.3021.3762.696
St.-Ulriks-Kapelle1.8209089121.816
Totaal41.54119.99421.54741.255

De belangrijkste factoren i.v.m. bevolking en burgerlijke stand vertoonden in 2015 volgend resultaat:

 20152014
geboorten393416
overlijdens435403
inwijkelingen2.6752.684
uitwijkelingen2.3472.541
huwelijken115121
echtscheidingen6461
wettelijke samenlevingen111120
beëindiging wett. samenlevingen2422
jubilarissen6775
nationaliteitsverklaringen4332
naturalisaties215

Statistiek vreemdelingen 2015:

 

Totaal

bevolking

Totaal

vreemdelingen

Totaal

E.U.

Totaal

niet-E.U.

Totaal

%

Dilbeek18.7891.9411.37856310,33
Groot-Bijgaarden7.79686957929011,15
Schepdaal5.6954252631627,46
Itterbeek4.763361286757,58
St.-Martens-Bodegem2.6789269233,44
St.-Ulriks-Kapelle1.82012284386,70
Totaal41.5413.8102.6591.1519,17